Мова: Rus | Ukr

Пошук

Для продовження

Для жінок

Новини

24.01.2018

Смотрите внимательнее! На сторінках сайту Ви можете знайти одноразові промокоди на знижку! Вот один из них!

946300655e6d033b749a2aa92b3a8f01


Скидки

1 замовлення 3%
2 замовлення 5%
3 замовлення 7%
5 замовлень 10%
10 замовлень 15%

Відгуки

Що таке дженерики?

Дженерики - це препарати, які володіють темою ж лікарськими властивостями, що і патентований препарат, єдиним відмінним стає виробник препарату.

Імеються також незначущі відмінності гендерів та патентованих препаратів за складом, але не основним діючою речовиною, а допоміжними компонентами.

Дані препарати не можна назвати підробкою, так як їх виробники реєструються відповідно до законодавства, несуть відповідальність за виробництво та продаж своїх препаратів.

На сьогоднішній день майже будь-який лікарство має свій генерал.

Таблиця порівняння деяких дженериків та їх ціни в порівнянні з оригіналом.

Оригінал Ціна грн. Дженерик Ціна грн.
Нурофен 60 Ибупрофен 5
Ношпа 55 Дротаверин 10
Имодиум 150 Лоперамид 20
Мезим 40 Панкреатин 20
Виагра 800 Дженерик Виагры Силденафил 250

Почему Дженерики дешевше?

Достаточно низька вартість денериків забезпечує той факт, що компанія, яка починає свою випуск, не витрачає ніяких засобів на те, щоб провести наукові розробки препарату, а те ж саме не робить його дослідження та лабораторних випробувань.

Іменно це в значному ступені економії коштів, так як саме підготовча частина роботи до випуску препарату є найбільш витратною статтею в бюджеті.

З-за великих витрат на підготовчу стадію розробки препарату виробники прагнуть компенсувати їх внаслідок високих цін на продавані препарати.

Те ж фірми, які беруть участь у виробництві генераторів, використовують у виробництві вже готовий та спрощений на практиці технологія виробництва лікарського засобу.

В результаті вони не вкладають стільки великих коштів як компанії-розробники. Тому покупці можуть придбати генератори за більш прийнятною ціною.    

Виробництво газет досить поширене явище, стоїть відзначити, що деякі компанії-розробники часто виділяють кошти на те, що препарати, на які в найближчим часом можуть випасти патент, не зникли з ринку лікарських засобів, а були представлені на ньому ідентичним генератором .

       07e2e4aed71799380879e04183e96933       

Підделка

Отримує думку, що генератори часто підробляють, але насправді все як раз навпаки. Дженерики стоять не дорого і підгодувати їх не вигідно. А відомі брендовые препарати часто можуть виявитися підробками.

Купити Дженерик Віагри в Україні