Мова: Rus | Ukr

Пошук

Для продовження

Для жінок

Новини

24.01.2018

Смотрите внимательнее! На сторінках сайту Ви можете знайти одноразові промокоди на знижку! Вот один из них!

946300655e6d033b749a2aa92b3a8f01


Скидки

1 замовлення 3%
2 замовлення 5%
3 замовлення 7%
5 замовлень 10%
10 замовлень 15%

Відгуки

Дженерик Віагра Софт

Дженерик Віагра Софт (Силденафіл 100 мг) Оценка 0 из 5

Переваги препарату:

  • Таблетки розчиняються під мовою, швидкий початок дії
  • Сумісна з алкоголем і жирною їжею
  • Підсилює ерекцію вже після першого застосування
  • Діє до 4-ох годин
  • Перевірена ефективність Силденафіла
  • Опис | Відгуки (0) | Купити

Дженерик Віагра Софт - препарат, покликаний відновити природну чоловічу силу і збільшити потенцію. Як і в оригінальному препараті використовується один і той же діюча речовина - цитрат силденафілу. Перевага Віагри Софт полягає в тому, що вона сумісна з помірним споживанням алкогольних напоїв і жирної їжі, на відміну від багатьох своїх аналогів.

Діюча речовина: Силденафіл 100 мг
Час дії: до 4 годин
Початок дії: через 30 хвилин
Виробник: Індія
Термін придатності: 2022
Назва Кількість табл. 1 табл. Знижка Ціна
Дженерік Віагра Софт 10x100мг 27 грн.15 грн. 270 грн. 285 грн. Купить
Дженерік Віагра Софт 20x100мг 22 грн.130 грн. 440 грн. 570 грн. Купить
Дженерік Віагра Софт 30x100мг 18 грн.305 грн. 550 грн. 855 грн. Купить
Дженерік Віагра Софт 50x100мг 15 грн.655 грн. 770 грн. 1425 грн. Купить

Дія Віагри Софт

Силденафіл сприяє збільшенню припливу крові до статевого члена. Це не гормональний препарат. Він не впливає на статевий потяг, тобто збільшення потенції відбувається тільки при сексуальному стимулюванні. Як наслідок, ніякі несподівані і несвоєчасні «сюрпризи» чоловікові не чекають.

Спосіб застосування та дозування

Таблетку Віагри Софт небхідно приймати під язик, розсмоктати. Можна запити невеликою кількістю води, за 30 хвилин до статевих стосунків. Дозування залежить від індивідуальної чутливості до силденафілу.

При високій чутливості до препарату призначається 25 мг. Більшості пацієнтів потрібно 50 мг. Максимально допустима кількість речовини в один прийом становить 100 мг.

Протипоказання

Препарат не має абсолютних протипоказань, за винятком індивідуальної підвищеної чутливості. При цьому рекомендується перед його застосуванням проконсультуватися з лікарем. Особливо при наявності серйозних хронічних захворювань.

Взаємодія з іншими ліками

Віагра Софт як і звичайна Віагра взаємодіє з деякими лікарськими препаратами. Тому чоловікові, що проходить курс лікування, слід проконсультуватися з лікарем про сумісність, призначених йому коштів і Силденафіла.

Взаємодія з алкоголем безпечно. Засіб не посилює дію спиртних напоїв. Під безпечної сумісністю з алкоголем мається на увазі помірне споживання спиртних напоїв. Слід пам'ятати, що надмірне вживання алкоголю негативно впливає на досягненні і збереженні ерекції.

Побічні ефекти Віагри Софт

У ряді випадків при прийомі препарату відзначається: запаморочення, хроматопсія (спотворення сприйняття кольорів), підвищена світлочутливість, закладеність носа. У разі прийому великої кількості речовини можливі наступні побічні ефекти: сонливість, серцебиття, нудота, сухість у роті, м'язові болі, слабкість і ін. Слід зазначити, що зустрічаються дані небажані ефекти вкрай рідко.

Безпека і ефективність

Згідно з дослідженням, проведеним протягом року на групі добровольців, виявлено, що тривала терапія з застосуванням препарату Силденафіл ефективна в 62-82% випадків в залежності від дози. На думку самих випробовуваних, засіб дозволило поліпшити ерекцію і привело до підвищення загальної задоволеності статевим життям. Крім того, виявлено, що Силденафіл покращує якість оргазму.

Препарат показав свою ефективність щодо хворих на цукровий діабет і людей з діагностованими захворюваннями спинного мозку. Більше 40% пацієнтів перенесли рак простати і радикальну простатектомію також відзначили поліпшення еректильної функції внаслідок лікування силденафілом.

Переваги Дженерик Віагри Софт:

  1. Безпека застосування спільно з алкогольними напоями.
  2. Багаторічна практика застосування Віарги довела ефективність і безпеку діючої речовини - цитрату силденафілу - для чоловіків.
  3. Висока ефективність, навіть в стресовій ситуації.
  4. Швидке відновлення організму після статевої близькості. Ліки працює як машина часу, коли 50-річний чоловік виявляється здатний продемонструвати запал і енергію 20-річного.

Умови зберігання

Віагра Софт або Силденафіл слід зберігати в прохолодному (до 30 градусів за Цельсієм) і сухому місці.

Купити дженерик Віагру Софт

З цим товаром купують

Відгуки про дженерику Віагра Софт


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:*
Город *
Возраст *
Оценка *

Коментар: