Мова: Rus | Ukr

Пошук

Для продовження

Для жінок

Новини

24.01.2018

Смотрите внимательнее! На сторінках сайту Ви можете знайти одноразові промокоди на знижку! Вот один из них!

946300655e6d033b749a2aa92b3a8f01


Скидки

1 замовлення 3%
2 замовлення 5%
3 замовлення 7%
5 замовлень 10%
10 замовлень 15%

Відгуки

Жіноча Віагра

Жіноча Віагра Силденафіл 100 мг Оценка 0 из 5

Переваги препарату:

  • Підвищує чутливості ерогенних зон
  • Підвищує інтенсивність і кількість оргазмів
  • Підсилює сексуальне бажання
  • Дія починається через 30-40 хв
  • Час дії препарату до 6 годин
  • Інструкція | Вiдгуки (0) | Купити

Жіноча Віагра (Femalegra 100 мг) підсилює кровопостачання в інтимній частині тіла жінки під час сексу, тим самим підвищуючи чутливість і інтенсивність оргазму. Жіноча Віагра стимулює сексуальний потяг, розкріпачує жінку в ліжку і сприяє отриманню яскравого оргазму. Віагра для жінок випускається у вигляді рожевих ромбоподібних таблеток. Віагра починає діяти протягом 30-40 хвилин і триває 4-6 годин.

Діюча речовина: Силденафіл 100 мг
Час дії: 4-6 годин
Початок дії: через 30-40 хвилин
Виробник: Індія
Термін придатності: 2022
Назва Кількість табл. 1 табл. Знижка Ціна
Жіноча Віагра 4x100мг 38 грн. 150 грн. Купить
Жіноча Віагра 8x100мг 32 грн.45 грн. 255 грн. 300 грн. Купить
Жіноча Віагра 12x100мг 29 грн.105 грн. 345 грн. 450 грн. Купить
Жіноча Віагра 24x100мг 24 грн.322 грн. 578 грн. 900 грн. Купить

Дія Віагри для жінок

У жіночої Віагри, як і звичайної Віагри для чоловіків, активною речовиною є Силденафіл, який ефективно покращує кровопостачання в жіночих статевих органах. За рахунок чого жінці легше переключитися на сексуальне вплив, бути більш чутливою до стимуляції і отримати більше природного мастила. В результаті, підвищується сексуальний потяг і збільшується інтенсивність відчуттів.

Віагра для жінок є препаратом для усунення порушень статевої функції у жінок. Вона була розроблена виключно для жінок і повністю адаптована до жіночих потребам. Активний інгредієнт в Femalegra є Силденафіла цитрат, такий же, як і в звичайній Віагра. Проте, інші активні речовини і їх пропорції були скориговані, з огляду на особливості жіночого організму.

Кому підходить Жіноча Віагра

Жіноча Віагра призначена для жінок від 18 до 50 років, у яких відсутній статевий потяг, спостерігається знижений лібідо, фригідність або неможливість досягти оргазму під час сексуального контакту.

Активний компонент Жіночої Віагри сприяє посиленому кровопостачанню в статевих органах і ерогенні зони жінок - в піхві, в клітор і сосках. В результаті чого, ці місця стають більш чутливими до стимуляції і викликають стан сексуального збудження. Жіноча Віагра це препарат, який посилює відчуття під час оргазму, усуває наслідки відсутності статевого потягу, дозволяє відчувати множинний оргазм під час сексу і підвищує сексуальне збудження.

Спосіб застосування та дозування

Звичайна доза становить 50 мг, тобто половину таблетки. Максимальна добова доза - 1 таблетка, 100 мг. Таблетку прийняти приблизно за 45 хвилин до сексуального контакту, запити водою. Слід звернути увагу, що споживання висококалорійної, важкої їжі і великої кількості алкоголю уповільнює швидкість і ефективність препарату. Дія препарату триває приблизно 4 6 годин. Не слід приймати більше однієї таблетки (100 мг) на добу.

Протипоказання

Перед прийомом препарату рекомендується обмежити споживання важкої і жирної їжі, а також надмірного вживання алкоголю, це безпосередньо впливають на швидкість і ефективність таблеток.

Не рекомендується приймати Жіночу Віагру при наявності таких захворювань: захворювання серця і серцево-судинної системи, виразкова хвороба шлунка, індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Крім того, Жіночу Віагру не слід приймати вагітним і годуючим жінкам. Перед прийомом ми рекомендуємо вам проконсультуватися у фахівця.

Взаємодія з іншими ліками

Заборонено приймати Жіночу Віагру одночасно з препаратами, що містять нітрати або препарати, здатні вивільняти оксид азоту, такі як Амілнітріт. Ці препарати часто приймаються при лікуванні стенокардії. При одночасному прийомі з препаратами для лікування ВІЛ-інфекції, наприклад, інгібітори протеази (ІП), лікар може призначити початкову дозування Жіночої Віагри в 25 мг.

Побічні ефекти Жіночої Віагри

Як і багатьох інших лікарських препаратів, Жіноча Віагра може викликати деякі побічні ефекти, такі як: закладеність носа, печія, нудота, діарея, головний біль, запаморочення, помутніння зору, біль в грудях, алергічна реакція у вигляді висипу, підвищена чутливість до світла, нудота, легке почервоніння або запаморочення.

Зверніть увагу, що побічні ефекти, згадані вище зазвичай проходять з плином часу. Якщо у вас спостерігаються перераховані вище побічні дії тривалий час або ж інші побічні дії, які не вказані в списку, слід звернутися за медичною допомогою.

Безпека і ефективність

В результаті клінічних досліджень було з'ясовано, що Жіноча Віагра є досить ефективним препаратом, який діє відповідно до потреб жіночого організму і підвищує якість статевого контакту.

Безсумнівно, Жіноча Віагра це один з найкращих варіантів на ринку на даний момент, який допомагає жінці підвищити сексуальний потяг, підвищити чутливість ерогенних зон, а також досягти інтенсивного оргазму і навіть кілька послідовних оргазмів.

Купити Жіночу Віагру

З цим товаром купують

Відгуки про Жіночої Віагри


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:*
Город *
Возраст *
Оценка *

Коментар: