Мова: Rus | Ukr

Пошук

Для продовження

Для жінок

Новини

24.01.2018

Смотрите внимательнее! На сторінках сайту Ви можете знайти одноразові промокоди на знижку! Вот один из них!

946300655e6d033b749a2aa92b3a8f01


Скидки

1 замовлення 3%
2 замовлення 5%
3 замовлення 7%
5 замовлень 10%
10 замовлень 15%

Відгуки

Головна > Статті

Cтатті

Що послужило причиною винаходу

Одна з найцікавіших історій, пов'язаних з винаходом якогось ліки - це, напевно, історія появиВіагри . Можливо, ми б ніколи не дізналися про такий успішний засобі боротьби з чоловічим статевим безсиллям, якби не біда в розробках фармацевтів.
 Читати далі

Дженерик віагра або оргинальний віагра, що краще і ефективніше?

Багато хто задається цим питанням, коли хочуть купити ліки для лікування імпотенції і еректильної дисфункції. Чи можна отримати бажаний ефект нічим не поступається оригінальній віагри за допомогою дженерик віагра.
 Читати далі

Препарати для підвищення потенції, лікування еректильної дисфункції.

Багатьох чоловіків підвищення потенції і проблеми, пов'язані з нею, серйозно турбують і хвилюють. За статистикою порушенням потенції страждають майже половина дорослого чоловічого населення. На думку сексологів, розлучення є наслідком виниклого захворювання.
Читати далі

Про дженериках або що таке дженерики?

Дженерікі- це препарати, які мають темі ж лікарськими властивостями, що і патентований препарат, єдиною відмінністю стає виробник препарату. 
Читати далі

Шість природних способів посилити ерекцію

Неправильний спосіб життя або проблеми зі здоров'ям - все це може бути причиною слабкої ерекції. І не поспішайте бігти до лікаря за рецептом на Віагру. Часто вирішити проблему з ерекцією можна самостійно.
Читати далі

Афродизіаки, створені природою для чоловіків

Виявляється можна "стимулювати" себе і звичними засобами: бананами, м'ясом, шпинатом, базиліком, насінням гарбуза і соняшнику, селерою і кавуном. Природа - геніальний лікар і помічник. Так чому ж не дати їй можливість допомогти собі в постільних іграх?
Читати далі

7 поважних причин фліртувати

Похвальне слово флірту. Флірт - відмінний антидепресант, флірт підвищує самооцінку, покращує самопочуття, підвищує працездатність і зменшує стомлюваність, значно покращує фігуру, зміцнює законний шлюб. Поради з області психології універсальні, вони обов'язково стануть в нагоді.
Читати далі