Мова: Rus | Ukr

Пошук

Для продовження

Для жінок

Новини

24.01.2018

Смотрите внимательнее! На сторінках сайту Ви можете знайти одноразові промокоди на знижку! Вот один из них!

946300655e6d033b749a2aa92b3a8f01


Скидки

1 замовлення 3%
2 замовлення 5%
3 замовлення 7%
5 замовлень 10%
10 замовлень 15%

Відгуки

Вімакс (Vimax) 60 капсул

Vimax (Вімакс) капсули Оценка 0 из 5

Активна біодобавка для збільшення розмірів члена

 • збільшення розмірів члена до 7,5 см в довжину
 • збільшення члена в товщину до 25%
 • підвищення сексуальної витривалості
 • підвищення інтенсивності оргазму
 • потужніша і тривала ерекція
 • Інструкція | Відгуки (0) | Купити

Vimax є унікальним і ефективним препаратом, що було підтверджено численними клінічними дослідженнями і нашими задоволеними покупцями.

Vimax володіє ефективною формулою природного збільшення розмірів статевого члена, підвищення лібідо, підвищення сексуальної активності і витривалості, а так само загального поліпшення еректильної функції.

Діюча речовина: натуральні компоненти
Час дії: накопичувальний ефект
Термін придатності: 2022
Назва Кількість табл. 1 табл. Знижка Ціна
Вімакс Капсули 1x60шт 17 грн. 1000 грн. Купить
Вімакс Капсули 2x60шт 16 грн.80 грн. 1920 грн. 2000 грн. Купить
Вімакс Капсули 3x60шт 15 грн.300 грн. 2700 грн. 3000 грн. Купить
Вімакс Капсули 4x60шт 14 грн.640 грн. 3360 грн. 4000 грн. Купить
Вімакс Капсули 5x60шт 16 грн.800 грн. 4200 грн. 5000 грн. Купить

Що таке Vimax?

Vimax є унікальною формулою активних природних компонентів, яка при регулярному застосуванні природним чином:

 • значно покращує вашу ерекцію, роблячи її більш потужною
 • допомагає поает від ранньої еякуляції
 • збільшує р
 • одержувати сильну ерекцію коли це необхідно
 • стимулюють кровопостачання члена, збільшуючи тривалість і силу ерекції
 • підвищує чутливість і інтенсивність оргазму
 • предотвращ
 • азмери члена, що зробить вас більш сексуально привабливим для партнерки

Результати клінічних досліджень і випробувань показали, що Vimax стимулює збільшення статевого члена до 7 см в довжину і до 25% в товщину. Ці результати дійсно вражають!

Слід зазначити, що Vimax допомагає досягти вражаючої силою ерекції вже після декількох днів застосування!

Як працює Vimax?

Дія Vimax засноване на розширенні кровоносних судин і поліпшення кровопостачання статевого члена. Vimax ефективно збільшує здатність набухання кров'ю трьох печеристих тіл статевого члена, в результаті чого досягається особливо сильна ерекція. Це робить ваш член більше і об'ємніше, ерекція стає більш твердою і сильною.

В результаті проведених клінічних досліджень було встановлено, що Vimax є єдиним безпечним і ефективним методом збільшення члена без хірургічного втручання.

Результат від застосування Вімакс

Vimax також зміцнює центральну нервову систему, покращує інтенсивність тактильних відчуттів і чутливість під час сексу. Крім того, Вімакс діє на організм як потужний афродизіак.Таким чином, ви зможете отримувати набагато більше насолоди і займатися коханням зі своєю партнеркою, як ніколи раніше!

Vimax також містить активні компоненти, які допомагають ефективно справлятися з передчасною еякуляцією, збільшуючи тривалість статевого акту.

1 місяць прийому.

Перші видимі зміни. Ерекція стане значно сильніше і твердіше, ніж раніше. Спостерігається значне підвищення лібідо. Після першого місяця прийому як правило змін в розмірах статевого члена не відбувається, поки організм звикає до препарату.

2 місяць прийому.

Ерекція явно більш потужна, ніж до початку лікування, особливо в збудженому стані. Швидке відновлення для подальших сексуальних контактів. Перші зміни в розмірах статевого члена, деякі чоловіки відзначали збільшення члена навіть в спокійному стані.

3 місяць прийому.

Розміри статевого члена значно більше, ніж на початку лікування. Ерекція набагато могутніше, сильніше і довше. Якщо ви раніше страждали від передчасної еякуляції, після 3-ох місяців прийому така проблема повністю зникає.

4-8 місяць прийому.

Максимальні результати відзначаються з 3 по 4 місяць прийому. При бажанні для закріплення ефекту і отримання ще більшого розміру, можна продовжувати прийом Vimax до 8 місяців. Якщо ж після закінчення 4-ох місяців ви залишитеся задоволені результатом, можна припинити прийом препарату. Деякі чоловіки відзначали, що після припинення прийому Vimax розміри статевого члена трохи зменшувалися.

Виробник Vimax проводив незалежні опитування, в ході яких було опитано понад 9000 обраних випадковим чином кандидатів різного віку.

Вімакс опитування

Незалежні дослідження показали:

 • 67% чоловіків відзначили підвищення сексуального бажання
 • 80% чоловіків відзначили поліпшення сексуальної витривалості
 • 64% чоловіків відзначили поліпшення в задоволенні від сексу і яскравість оргазму
 • 40% чоловіків відзначили

Що входить до складу Vimax?

Vimax складається з 100% натуральних інгредієнтів. Це високоякісні екстракти рослин, зібрані з усього світу. Це робить Vimax унікальним і ефективним препаратом, що збільшує розміри статевого члена і підсилює ерекцію і задоволення від сексу.

Кайенскийперець

Підвищує кровообіг і сприяє особливо сильному кровопостачанню чоловічого статевого члена.За рахунок цього під час ерекції відбувається набухання печеристих тіл і підвищення чутливості.

Кайенскийперець в медичній практиці також використовується в якості профілактики серцево-судинних захворювань. Кайенскийперець підвищує еластичність і пружність артерій і вен, сприяє відновленню клітин до більш молодого стану. Це допомагає регулювати рівень артеріального тиску.

Овес посівний, екстракт

Входить до складу багатьох харчових добавок, покращує ерекцію, підвищує лібідо, пробуджує сексуальність. Екстракт вівса посівного зменшує втому, як фізичну, так і емоційну, зменшує занепокоєння. Його головна перевага полягає в тому, що він не має будь-яких побічних дій.

Екстракт листя гінкго білоба

Вплив екстракту листя гінкго білоба відомо вже протягом більш ніж 1000 років. Він підтримує мозкову активність, зміцнює центральну нервову систему, покращує сприйняття, зір і слух.Екстракт Гінкго білоба розширює кровоносні судини і тим самим ефективно допомагає справлятися з еректильною дисфункцією.

Со Пальметто

Екстракт з плодів пальми сереноа. Натуральний екстракт плодів сереноа застосовується для лікування збільшеної простати. Це лікарська рослина використовували племена майя і вони вже знали, що екстракт з плодів пальми сереноа підсилює статевий потяг як у чоловіків, так і жінок.

женьшень

Женьшень є одним з найпопулярніших лікарських екстрактів рослинного походження і його основна перевага полягає в підвищенні працездатності. Женьшень поліпшує когнітивні функції організму, має протизапальну дію. Женьшень також благотворно впливає і на еректильну функцію. У Кореї вчені досліджували червоний женьшень і з'ясували, що більш ніж у 60% чоловіків, які регулярно брали женьшень мали помітне поліпшення в досягненні ерекції.

Vimax також містить вітамін Е і рисове борошно.

Розглянувши склад Вімакс можна помітити, що дія більшості з активних компонентів направлено на поліпшення кровообігу в організмі. Активні компоненти Vimax стимулюють нервову систему і направляють посилене кровопостачання в потрібні частини тіла. Формула Vimax була ретельно розроблена, щоб максимально, на скільки це можливо, збільшити розміри статевого члена природним чином і поліпшити сексуальне задоволення.

Як приймати Vimax?

Рекомендована дозування від виробника становить 1 таблетка вранці, через півгодини після сніданку. Запивати достатньою кількістю води. Деякі чоловіки стверджують, що вони приймають додаткову "підтримує" таблетку перед статевим актом.

Можливі побічні дії

Vimax є повністю безпечним препаратом, так як є натуральним продуктом і є активною біодобавку до їжі. Vimax пройшов ретельне тестування, яке не виявило жодних побічних дій.Ці результати були підтверджені не тільки клінічними дослідженнями, але і більш мільйонами людей, які брали його.

Лише в окремих випадках повідомлялися легкі головні болі, спазми в животі і прискорене серцебиття. Якщо ви помітили дані несприятливі дії, слід припинити прийом Vimax.
Vimax не містить будь-яких небезпечних алергенів зі стандартної таблиці (наприклад, горіхи, молочні продукти, глютен і т.д.).

Протипоказання

Vimax не слід приймати, якщо є такі захворювання: гіпертонія, нестійке артеріальний тиск, хронічні захворювання серцево-судинної системи, печінки і нирок.

Так само не рекомендується прийом препарату при наявності підвищеної чутливості до будь-якого з його активних компонентів. У всякому разі, ми рекомендуємо перед прийомом препарату проконсультуватися з лікарем.

Ефективність та безпечність

Вімакс ефективно справляється зі своїм завданням більш ніж в 97% випадків! Чоловіки, які пройшли повний курс лікування Vimax, підтвердили істотне збільшення розмірів члена і поліпшену сексуальну витривалість.

купити Вімакс

З цим товаром купують

Відгуки про Вімакс


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:*
Город *
Возраст *
Оценка *

Коментар: